Viete, ako dostať pijavice lekárske po ich doručení, von z „cestovnej fľaše“? Ak neviete, nemajte strach. Ani teraz, vás nenecháme v štichu a poradíme vám, ako na to. Veď na to sú určené naše stránky :)

Toto krátke video vám pomôže a ukáže, ako sa úplne zbaviť stresu z vyberania pijavíc lekárskych von z fľaše. Naučíme vás, ako ich jednoducho preložíte do väčšej nádoby, určenej na skladovanie. Manipulácia s pijavicami lekárskymi môže byť v zásade veľmi rýchla a pohodlná. Máme pre vás zopár trikov z praxe, ako túto činnosť dokážete urobiť rýchlo a hlavne pre každú pijavicu lekársku bezpečne. Stres z prekladania opadne a vyberanie pijavíc lekárskych z fľaše, sa hneď pre vás stane zábavou. Aj krik a panika už navždy zostanú v zabudnutí. :)

Ukazujeme tu aj základné spôsoby prepravy a rôzne druhy materiálov, ktoré používame pri balení. Spôsob balenia pijavíc, veľmi závisí, aj od poveternostných podmienok. To znamená, že iným spôsobom balíme pijavice lekárske, ak von mrzne, iný spôsob volíme v lete, ak praží  slnko. Spôsob balenia pijavíc závisí aj od dĺžky ich cestovania. Iný spôsob balenia sa používa na „cestovanie“ po Slovensku a iný zase do Čiech.

Oboznámte sa s video ukážkou a Hirudoterapia sa hneď pre vás stane zábavou.