Skip to main content
Vyjadrenie klienta, ktorého trápila chronická bolesť lakťa na terapiu pijavicami lekárskymi

Niekedy sa v našej práci stretávame aj s potrebou riešiť urgentný problém, teda problém, ktorý si vyžaduje okamžité riešenie. V prípade, ktorý si môžete pozrieť a vypočuť vo videu išlo o pána, ktorého trápila chronická bolesť lakťa. Nepríjemná silná bolesť bola sprevádzaná aj so slabosťou v ruke. Po spísaní anamnézy nášho klienta a vylúčení možných kontraindikácií, sme pánovi  – nášmu klientovi priložili dve pijavice lekárske.

V našom krátkom videu, si môžete vypočuť jeho následnú reakciu na priloženie pijavíc. Už v podvečerných hodinách toho istého dňa, po priložení dvoch pijavíc cítil výraznú úľavu od bolesti. Určite si sami vypočujte jeho vyjadrenie, ako sa cítil na druhý deň do obeda. Nadšenie, ktorým nás doslova „nakazil“, sme museli natočiť a zdieľať ho aj pre vás.

Vždy nás poteší, ak je klient spokojný a uľaví sa mu, pretože spokojnosť = ústup od bolesti a teda riešenie zdravotného problému. Budeme radi, ak v budúcnosti narastie počet takto spokojných klientov, ktorým naše pijavice lekárske opäť pomôžu.

V prípade, ak má náš klient podobný problém a z rôznych dôvodov nemôže podstúpiť Hirudoterapiu, odporúčame mu vyskúšať molekulárny vodík. Naše skúsenosti s týmto  prípravkom sú výborné. Dokonca molekulárny vodík kombinujeme aj s liečbou pijavicami lekárskymi. Pri kombinácii týchto dvoch alternatív nedochádza k vedľajším účinkom a vzájomne sa prepájajú. Pri užívaní Molekulárneho vodíka sú reakcie po pijaviciach lekárskych menšie a aj ranky sa hoja rýchlejšie.  V tomto prípade, molekulárny vodík podporí liečbu pijavicami a či už rany, zápal alebo poúrazové stavy sa hoja rýchlejšie. Molekulárny vodík je výborný antioxidant, neutralizuje prebytočné kyseliny v tele, likviduje voľné radikály v tele, oxidatívny stres a jedy. Účinky molekulárneho vodíka vieme tak, ako aj pri pijaviciach overiť vyšetrením zo živej kvapky krvi.