Skip to main content

Ponúkame vám rôzne možnosti liečby – terapií, liečebné techniky, vyšetrení, kurzov, či školení. Okrem Hirudoterapie, si môžete u nás vybrať aj rôzne druhy – techniky masáží. Jednou z nich je aj banková masáž.

Sklenená banka na bankovanie je skvelá pomôcka pri bankovej masáži. Vo videu, vám priblížime ako sa výroba takáto banka na bankovanie, od začiatku až do konca. Banková masáž ako technika používaná pri masážach, je jedna z najúčinnejších terapií na stuhnuté svaly a spazmy. Účinok bankovania je porovnateľný s intenzívnou masážou, ktorej trvanie je viac ako päť hodín. Bankovanie spôsobuje výdatné prekrvenie svalov, ktoré prechádza hlboko do tkanív a nedá sa porovnávať s inou formou masáže. Klienti nás vyhľadávajú pre bolesť hlavy, bolesť chrbta, bolesť krížov, bolesť krčnej chrbtice, bolesti kolena aj pri iných ťažkostiach, či bolestiach. Bankovanie sa využíva aj v Hirudoterapii, v priamej kombinácii s pijavicou lekárskou. Banky sú vyrábané ručne na zákazku z Nemeckého tvrdeného skla. My sami ich máme odskúšané a preto vám ich môžeme s plnou dôverou doporučiť. Toto video o výrobe banky na bankovanie, by sme zaradili medzi „most satisfying videos“ dúfame, že aj pre vás to bude dokonalý hlboký zážitok.

V prípade, že by ste sa rozhodli a máte záujem vlastniť tieto skvelé masážne pomôcky, stačí keď nám napíšete alebo zavoláte. To isté platí aj v prípade, že by ste sa chceli naučiť bankovú, prípadne inú masáž z našej ponuky.

Výroba sklenenej banky na bankovanie je zaujímavá