Hirudoterapia zaúčinkovala

Hirudoterapia a naše pijavice lekárske ho doviedli ku nám. Milá návšteva nášho dávnejšieho klienta trpiaceho a trápiaceho sa s ischémiou dolných končatín. Hrozila mu amputácia prstov na nohe. Hirudoterapia zafungovala presne tak, ako sme očakávali a prsty sa podarilo zachrániť. Podarilo sa to aj vďaka včasnému príchodu klienta. Kiežby sa to stávalo vždy… Stáva sa totiž, že klient telefonuje alebo príde za nami neskoro, keď už pijavice nevedia pomôcť. V takýchto prípadoch sme smutní, pretože našim poslaním je pomáhať a predchádzať prípadom kedy je možná už len amputácia. Tento prípad sa však skončil šťastne a my sme radi, že pán, ktorý sa vám prihovára vo videu je jeden z našich ďalších spokojných klientov.

Hirudoterapia nie je len o bioaktívnych látkach pijavice lekárskej, ale aj o svedomitosti a neúnavnej snahe sa uzdraviť. Súčasťou terapie je okrem iného aj dodržiavanie pitného režimu, prevádzanie cievnej gymnastiky, atď..  V prípade nášho klienta musíme potvrdiť a uznať jeho veľkú snahu vyliečiť sa. Dodržiaval všetky rady a zásady, ktoré sme mu odporučili.

Pijavice lekárske, sú na takéto nedokrvenia jednou z najlepších volieb. Aj vďaka takýmto diagnózam a hlavne ich úspešným liečením má Hirudoterapia dobré meno a je vyhľadávaná čoraz častejšie. Výborné skúsenosti máme aj napr. s liečbou kŕčových žíl, úpravou vysokého aj nízkeho tlaku a aj nepríjemných hemoroidov. Účinky našich pijavíc lekárskych pomohli pri migrénach, chronických bolestiach, rôznych zápaloch. V niektorých prípadoch po vyšetrení kvapky krvi pod mikroskopom, kombinujeme liečbu pijavíc s Molekulárnym vodíkom. Tým sa účinok pijavíc ešte znásobí.

Netrápte sa sami so svojou chorobou a príďte sa s nami poradiť o vhodnosti Hirudoterapie – terapie pijavicami lekárskymi alebo o vyšetrení zo živej kvapky krvi pod mikroskopom. Za radu nič nedáte. Príďte radšej skôr, ako by mohlo byť už neskoro, možno tak  zabránite neskorším komplikáciám. Naše kontaktné údaje sú liecba@hirudo.sk; prípadne volajte na 0905 427 848.