Hirudoterapia v Inkognito

Sme od 21minuty 30 sekundy.

Hirudoterapia vie byť veľmi príjemná a zábavná:

Úžasná skúsenosť s úžasnými ľuďmi z TV JOJ pri natáčaní jednej časti zo zábavného seriálu Inkognito. Tentokrát pijavica lekárska v hlavnej úlohe, predstavená ako Hirudoterapia. Povolili nám na obrazovku ukázať aj našu najnovšiu knihu o hirudoterapii pod názvom Pijavica lekárska v českom jazyku. Na predaj u nás alebo v Martinus.sk. Hirudoterapia sa stáva prístupná úplne pre každého človeka. Aj takouto zábavnou formou sa snažíme sprístupniť informácie o pijavici lekárskej a pozbaviť ľudí strachu z nich.

Po príchode do štúdia  nás čakali ľudia z réžie, ktorí nás veľmi príjemne uvítali. Na samom začiatku nakrúcania sa objavili aj známi hostia s ktorými sme mali možnosť sa porozprávať v zákulisí počas prestávok. Jedným z tajných hostí bola aj Dominika Mirgová. Prekvapila nás piesňou z muzikálu Snehová kráľovná. Bol to neskutočný zážitok, pri ktorom plakali nie len oči ale aj srdcia. Aj keď nakrúcanie trvalo skoro celí deň atmosféra bola stále veľmi príjemná.

Ďakujeme réžii, že hirudoterapia mohla byť predstavená aj takýmto spôsobom. Stretnutie s našimi hercami a zabávačmi bolo veľmi zábavne a aj veru poučné.  Vrelo odporúčam každému kto môže ísť naživo na natáčanie takejto skvelej akcie.

Kúpiť knihu Pijavice Lékařská