Hirudoterapia v Inkognito

Sme od 21minuty 30 sekundy.

Hirudoterapia vie byť veľmi príjemná a zábavná:

Tentokrát pijavica lekárska v hlavnej úlohe, predstavená ako Hirudoterapia. Úžasná skúsenosť s úžasnými ľuďmi z TV JOJ pri natáčaní jednej časti zo zábavného seriálu Inkognito.  Povolili nám na obrazovku ukázať aj našu najnovšiu knihu o hirudoterapii pod názvom Pijavica lekárska v českom jazyku. Na predaj u nás alebo v Martinus.sk. Hirudoterapia sa stáva prístupná úplne pre každého človeka. Aj takouto zábavnou formou sa snažíme sprístupniť informácie o pijavici lekárskej a pozbaviť ľudí strachu z nich.

Po príchode do štúdia  nás čakali ľudia z réžie, ktorí nás veľmi príjemne uvítali. Na samom začiatku nakrúcania sa objavili aj známi hostia s ktorými sme mali možnosť sa porozprávať v zákulisí počas prestávok. Jedným z tajných hostí bola aj Dominika Mirgová. Prekvapila nás piesňou z muzikálu Snehová kráľovná. Bol to neskutočný zážitok, pri ktorom plakali nie len oči ale aj srdcia. Aj keď nakrúcanie trvalo skoro celí deň atmosféra bola stále veľmi príjemná.

Ďakujeme réžii, že hirudoterapia mohla byť predstavená aj takýmto spôsobom. Stretnutie s našimi hercami a zabávačmi bolo veľmi zábavne a aj veru poučné.  Vrelo odporúčam každému kto môže ísť naživo na natáčanie takejto skvelej akcie.

Krátky opis knihy:

Táto kniha obráti Vašu pozornosť na už dávno otvorené dvere do sveta pijavíc. Sveta, mimo farmaceutický biznis, zapáchajúci laboratóriami a chémiou. Sveta, kde jediný vedľajší účinok terapie, je úsmev na tvári. Kde sa lieči príčina miesto večného potláčanie symptómov. Konvenčná medicína už mnoho rokov bojuje proti vírusom a baktériám. Nech sa nám tá myšlienka pozdáva alebo nie, choroboplodné patogény, tak ako my, tiež hľadajú nové spôsoby pre prežitie v tejto nikdy nekončiaci vojne, kedy si vytvárajú rezistenciu na zaužívané lieky a liečebné postupy, vrátane antibiotík. Prekvapte ich teda spoločne metódami, ktoré takmer upadli do zabudnutia. Bioaktívne látky zo slinných žliaz pijavice lekárske neboli nikdy chemicky namiešané v laboratóriu. Sú prírodné súčasťou žijúceho organizmu a na ich mechanizmy neexistuje rezistencia. Preto nie je divu, že sa pijavice lekárske (tým aj hirudoterapia) na celom svete opäť dostávajú do povedomia lekárov, liečiteľov a terapeutov. Tieto fascinujúce tvory príliš dlho driemali v tmavých hlbinách sladkých vôd.