Skip to main content

Migréna s aurou

Aj takéto milé, náhodné stretnutia počas zimnej prechádzky sa nám stávajú. Pozrite a vypočujte si príbeh nášho klienta, ktorý sa dlhé roky trápil migrénami s aurou. Poďakovanie za terapiu pijavicami lekárskymi.

Náš klient z video ukážky, trpel veľkými bolesťami hlavy. Lekári po vyšetreniach stanovili diagnózu – migréna s aurou a nasadili mu lieky. Lenže nášho klienta časté migrény doslova ničili. Prejavovali sa mu, aj keď v kľude sedel, stŕpla mu noha aj ruka tak, že ju vôbec nevedel ovládať. Nevedel si trafiť ani na nos. Nastala aj porucha reči, niekedy nerozprával alebo ak áno, tak mu nebolo rozumieť. Náš klient sa cítil doslova hrozne, pretože vedel, čo chce povedať, ale vysloviť to nedokázal. Bol v nemocnici aj hospitalizovaný a podstúpil množstvo vyšetrení, ako MR, sono, EKG a iné, no nič sa nezistilo. Všetky výsledky boli v poriadku. Hneď po prepustení z nemocnice, dostal náš klient doma ďalší záchvat migrény. Do nemocnice už nechcel ísť a vtedy sa rozhodol, že skúsi liečbu pijavicami lekárskymi. Po absolvovaní kúry pijavicami lekárskymi sa mu konečne uľavilo.

Hirudoterapia a bolesti hlavy, migréna/migréna s aurou, tinitus a ďalšie komplikácie, ktoré často veľmi negatívne ovplyvňujú pohodu žitia, dokáže pijavica lekárska vďaka svojím bioaktívnym látkam veľmi účinne eliminovať. Sme veľmi radi a vďační za to, že práve my, môžeme vďaka pijaviciam takto účinne pomáhať ľuďom. Je potrebné, aby ste všetci vedeli, že včasné liečenie a riešenie problémov je prvým krokom k možnému a rýchlejšiemu uzdraveniu. Radi by sme pomohli naozaj všetkým a preto neváhajte a kontaktujte nás.