Skip to main content

Vypočujte si rozhovor s absolventkou, ktorá úspešne prešla náš kurz Hirudoterapia – terapia pijavicou lekárskou. Zaujímavá je jej osobná skúsenosť s pijavicami lekárskymi.

Úžasná, milá a usmievavá pani. Teraz už pani, ktorá sa rozhodla rozšíriť svoje vedomosti a vzdelanie a navštívila kurz Hirudoterapia – teda terapia pijavicou lekárskou. V našej krátkej video ukážke, ako sa môžete sami presvedčiť, z tejto pani priam srší nadšenie s jej skúsenosťami s liečbou pomocou pijavíc lekárskych.

Prečo sa rozhodla navštíviť náš kurz hirudoterapia?

Pijavice lekárske si prikladala pred niekoľkými rokmi v snahe zlepšiť si svoje zdravie. Aj kvôli kŕčovým žilám, metličkám na nohách, či cyste pod kolenom. Skúšala ich – či a ako zaberú. Pijavičky skúškami prešli na výbornú. Po každom priložení cítila naša absolventka na sebe – nohách okamžitú úľavu. Cítila sa tak dobre, že sa vybrala na dvojhodinovú prechádzku do hory na huby 🙂 To si pred tým nemohla dovoliť kvôli bolestiam. Jej nadšenie sa časom prenieslo až do túžby absolvovať kurz Hirudoterapie. Chcela pomocou pijavíc pomáhať aj ostatným ľuďom vo svojom okolí. Preto zisťovala možnosti, ktorý kurz by sa jej zdal najvhodnejší. Následne si už iba šla za svojim cieľom.

Kurz absolvovala u nás úspešne a teraz môže pomáhať doma svojim blízkym, známym ale aj každému, kto ju o to požiada. Možno sa jej koníček stane každodennou prácou. Keď bude svoje nadšenie z hirudoterapie prenášať aj do liečby, určite sa jej bude dariť liečiť ľudí a bude mať ešte väčšiu radosť. Našej veselej absolventke prajeme veľa šťastia pri práci s pijavicami 🙂

Obrátiť sa na nás môžete aj v prípade, že máte zdravotný problém, ktorý by ste chceli vyriešiť pomocou pijavíc lekárskych. Ak sa iba rozhodujete pozrite si aj iné videá v ktorých sa vyjadrujú o Hirudoterapii naši spokojní klienti.

Ak by ste aj vy mali záujem absolvovať akreditovaný kurz Hirudoterapia u nás, stačí keď nám napíšete na liecba@hirudo.sk alebo zavoláte na mob. 0905 427 848.