Rozhovor s absolventkou, ktorá úspešne absolvovala kurz Hirudoterapia – terapia pijavicou lekárskou. Vypočujte si jej skúsenosť s pijavicami.

Úžasná, milá a usmievavá pani – teraz už absolventka nášho akreditovaného kuru Hirudoterapia – teda terapie pijavicou lekárskou. V krátkej video ukážke z tejto pani priam srší nadšenie s jej skúsenosťami s liečbou pomocou pijavíc lekárskych. Pijavice si prikladala v snahe zlepšiť si svoje zdravie. Aj kvôli kŕčovým žilám, metličkám na nohách, či cyste pod kolenom. Skúšala ich – či a ako zaberú. Pijavičky skúškami prešli na výbornú. Po každom priložení cítila naša absolventka okamžitú úľavu – až takú, že sa vybrala na dvojhodinovú prechádzku do hory na huby :)
Jej nadšenie sa prenieslo až do túžby absolvovať kurz Hirudoterapie. Preto zisťovala možnosti, ktorý kurz by sa jej zdal najvhodnejší. Následne si už iba šla za svojim cieľom. Kurz absolvovala u nás, úspešne a teraz môže pomáhať doma svojim blízkym, známym ale aj každému, kto ju o to požiada. Možno sa jej koníček stane každodennou prácou. Keď bude svoje nadšenie z hirudoterapie prenášať aj do liečby, určite sa jej bude dariť liečiť ľudí a bude mať ešte väčšiu radosť. Našej veselej absolventke prajeme veľa šťastia pri práci s pijavičkami :)

V prípade vášho záujmu o kurz Hirudoterapia – terapia pijavicou lekárskou nás kontaktujte na liecba@hirudo.sk