Skip to main content

Vyšetrenie zo živej kvapky krvi

Vyšetrenie zo živej kvapky krvi a aj iné diagnostické postupy robievame v Hirudoterapii  pre našich klientov často, ak sami súhlasia. Diagnostiku živej kvapky krvi robievame najčastejšie, pretože vie odhaliť veľa o zdravotnom stave nášho klienta Výsledok rozboru vie včas upozorniť na možné riziká a tak predchádzať zdravotným komplikáciám klientov. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako sa živá kvapka krvi správa pod mikroskopom. Toto vyšetrenie robievame aj za účelom nájdenia zdravotného problému, pre ktorý by pijavice boli na terapiu vhodné. Tak isto sa robieva aj za účelom zistenia, či bioaktívne látky zaberajú tak, ako očakávame.

Pri diagnostike zo živej kvapky krvi občas nájdeme niekedy aj „raritné“ vzorky krvi. Rovnako ako v tomto krátkom videu. Celá vzorka všade, kde som sa pohol, boli len samé poškodené Červené krvinky (erytrocyty). Poškodené z pohybu cez veľmi kyslé prostredie v tkanivách. To znamená, že PH tela je v hodnotách, ktoré poškodzujú organizmus. Okrem spomenutého kyslého prostredia v organizme dokážeme zistiť aj to, či sa v tele nachádzajú ložiská ťažkých kovov, rôzne baktérie, vírusy, ložiská cholesterolu, kyselina močová, parazity, množstvo bielych krviniek (leukocytov), hustotu krvi a iné.

V súvislosti s odbúraním  kyslého prostredia v tele, môžme vašu pozornosť nasmerovať na dve varianty. Prvou možnosťou sú pijavice lekárske, ktoré vám vedia byť nápomocné v jeho odstránení. Ako druhú možnosť vám ponúkame Molekulárny vodík, ktorý pôsobí v tele ako antioxidant. V tele účinne odstraňuje voľné radikály a oxidatívny stres. Je vyhľadávaný aj pri chronických zápaloch, opuchoch, pri akné, alergiách, rôznych kožných problémoch, či iných diagnózach.

Živá kvapka krvi pod mikroskopom, vám priamo na mieste dokáže účinok spomenutých alternatív, na odstránenie kyslého prostredia v organizme.