Skip to main content

Keď klient nemôže podstúpiť Hirudoterapiu

Aj keď sa špecializujeme na Hirudoterapiu, teda terapiu pomocou účinných látok z pijavice lekárskej, nepresadzujeme ju za každú cenu. Ku každému klientovi pristupujeme jednotlivo a citlivo. Pretože, aj každý živý organizmus reaguje jedinečne. U klientov rešpektujeme okrem iného aj strach z malého tvora, akým môže byť pijavica. Je pravda, že nie každý si ich zamiluje na prvý pohľad. Niekedy prejde aj pár mesiacov a až potom sa prelomí bariéra, za ktorú sa potom naše pijavice dostanú.

V prípade, že klient z akéhokoľvek dôvodu nemôže alebo nechce podstúpiť terapiu pijavicami snažíme sa zvažovať  a hľadať, či nie je niečo podobne účinné. Hľadali sme alternatívu k pijaviciam lekárskym aj keď vieme, že úplne sa nahradiť jej účinné látky nedajú. Samozrejme zvažujeme aj cenu takéhoto produktu.

Zápal kolena a molekulárny vodík

V tomto prípade, ktorý si môžete pozrieť, mala p. Boďová zápal kolena a sama sa rozhodla pre liečbu molekulárnym vodíkom. Molekulárny vodík odporúčame všetkým tým, čo kvôli nejakým kontraindikáciám alebo zo strachu z pijavíc, nemôžu podstúpiť Hirudoterapiu. Je to náš dlho hľadaný produkt, ktorý podľa našich skúseností doteraz, najviac zastúpi terapiu pijavicami. Či máte zápal kolena, ako naša klientka alebo iný druh zápalu, opuch, rôzne bolesti (hlavy, končatiny…), prekyslený organizmus, skúste vyskúšať molekulárny vodík. Sami sa presvedčíte o jeho účinkoch.

Skúsenosť a reakciu na liečbu p. Boďovej, si môžete pozrieť v krátkom videu. My sme ju stretli náhodne – pri lezení na platňu v Gaderskej doline a po zápale ani stopy.  Veľmi nás to potešilo, pretože sme zas niekomu pomohli. Pani Boďová je trocha smejko – veď sami uvidíte. 🙂

AKO ZÁKAZNÍK

Chcete lepšiu cenu?
Získajte najlepšiu cenu! Zaregistrujte sa.

Registrujte sa tu
AKO NÁŚ OBCHODNÝ PARTNER

VOC pre registrovaného partnera.
Poďme robiť biznis.

Registrujte sa tu
KNIHA PIJAVICE LEKÁRSKE

Jediná ucelená publikácia o problematike pijavíc lekárskych.
Objednávajte priamo u nás.

Kúpiť knihu