Cenník

/Cenník
Cenník2018-08-09T17:33:18+00:00

Sme zakladateľmi spoločností Altechniky s.r.o., Hirudoterapia product s.r.o. a Asociácie akreditovaných Hirudoterapeutov.

Všetky spoločnosti boli založené za hlavným účelom, vzdelávania v oblasti hirudoterapie, chovu a distribúcie pijavíc lekárskych, poskytovania akreditovaných školení a následného doškoľovania. Okrem toho, že poskytujeme voľne dostupné a zdarma informácie pre každého človeka, špecializujeme sa na poskytovanie našich služieb pre našich vyškolených akreditovaných Hirudoterapeutov. Vrátane veľkoobchodu, mediálnej podpory a množstva ďalších pomocných úkonov na rozvoj informovanosti širokej verejnosti. Taktiež sa špecializujeme na spoluprácu s Akadémiou vied SR, vybraných zdravotných zariadení a špecializovaných ambulancii v SR aj CZ.

Výskum a inovácie.

Naša spoločnosť sa zoberá výskumom aj inovovaním najčastejších a najefektívnejších aplikačných postupov v Hirudoterapii. Výskumom pijavíc lekárskych, Hirudoterapie a aplikačných metód a následnej implementácie inovácií zabezpečíme, aby každý človek ktorého zaujme Hirudoterapia mal prostredníctvom našich akreditovaných Hirudoterapeutov čo najlepšie a najefektívnejšie postupy k dispozícii.

Preto naše stránky nie sú osobnou prezentáciou nás samotných a ani našich pracovných priestorov, naše stránky slúžia na propagáciu Hirudoterapie a pijavíc lekárskych, pre našich partnerov a pre širokú verejnosť.

Toto je hlavný dôvod prečo na našich stránkach neuvádzame konkrétne ceny za kus pijavice či aplikáciu.

Máte záujem o terapiu pijavicami lekárskymi?

Ak máte záujem o terapiu v blízkosti vášho bydliska, kontaktujte nás a my vás radi odporučíme na partnera, ktorý je k vám čo najbližšie. Následne vám naši certifikovaný hirudoterapeuti predložia svoje konkrétne ceny a radi vás informujú aj o nákladoch a trvaní celej terapie liečby pijavicami lekárskymi.

Konečná cena pijavice a aj aplikácie sa odvíja od viacerých faktorov, preto sú tieto ceny v rôznych častiach Slovenska aj Čiech odlišné.

Čo tvorí cenu?

V zásade je veľmi dôležité si uvedomiť, že terapeut potrebuje priestory a teda mu vzniká položka s názvom nájomné s nákladmi na prevádzku zariadenia. Cena sa prispôsobí aj takej podmienke ako je napríklad terapia u vás doma. Tu si musíte uvedomiť že sa to nedá vopred cenníkovo naceniť. Ďalším dôležitým faktorom je určite vaša, alebo teda pacientova diagnóza. Sami si všetky tieto faktory určite uvedomujete a podľa vlastných skúseností z vášho vlastného života viete, že napríklad ceny prenájmu priestorov sú v každom meste iné!

Ak máte záujem o veľkoobchodné ceny, neváhajte nás kontaktovať. Sme vám k dispozícii. Ceny ostatných našich produktov nájdete priamo v konkrétnom článku alebo videu.