Sme zakladateľmi spoločností Altechniky s.r.o., Hirudoterapia product s.r.o. a Asociácie akreditovaných Hirudoterapeutov.

Všetky spoločnosti boli založené za hlavným účelom: vzdelávania v oblasti hirudoterapie, chovu a distribúcie pijavíc lekárskych, poskytovania akreditovaných školení a následného doškoľovania. Poskytujeme voľne dostupné a zdarma informácie, pre každého človeka. Špecializujeme sa na poskytovanie služieb, pre našich vyškolených akreditovaných Hirudoterapeutov. Vrátane veľkoobchodu, mediálnej podpory a množstva ďalších pomocných úkonov na rozvoj informovanosti širokej verejnosti. Taktiež sa špecializujeme na spoluprácu s Akadémiou vied SR, vybraných zdravotných zariadení a špecializovaných ambulancii v SR aj CZ.

pijavice1 liahnutie

Výskum a inovácie.

Naša spoločnosť sa zoberá výskumom aj inovovaním najčastejších a najefektívnejších aplikačných postupov v Hirudoterapii. Výskum pijavíc lekárskych, Hirudoterapie, aplikačných metód a následnej implementácie inovácií nám zabezpečí, aby každý človek, ktorého zaujme Hirudoterapia, mal prostredníctvom našich akreditovaných Hirudoterapeutov, čo najlepšie a najefektívnejšie postupy k dispozícii.

Preto naše stránky nie sú osobnou prezentáciou nás samotných a ani našich pracovných priestorov. Naše stránky slúžia na propagáciu Hirudoterapie a pijavíc lekárskych. Slúžia pre našich partnerov a pre širokú verejnosť.

Toto je hlavný dôvod, prečo na našich stránkach neuvádzame konkrétny cenník za pijavice, či ich aplikáciu.

prepravne-bubliny

Máte záujem o terapiu pijavicami lekárskymi?

Ak máte záujem o terapiu v blízkosti vášho bydliska, kontaktujte nás a my vás radi odporučíme na partnera, ktorý je k vám čo najbližšie. Následne vám naši certifikovaný hirudoterapeuti predložia svoje konkrétny cenník a radi vás poinformujú aj o nákladoch a trvaní celej terapie pijavicami lekárskymi.

Konečná cena pijavice a aj aplikácie sa odvíja od viacerých faktorov, preto sú tieto ceny v rôznych častiach Slovenska aj Čiech odlišné.

Čo tvorí cenu?

V zásade je veľmi dôležité si uvedomiť, že terapeut potrebuje priestory a teda mu vzniká položka s názvom nájomné s nákladmi na prevádzku zariadenia. Cena sa prispôsobí aj takej podmienke ako je napríklad terapia u vás doma. Tu si musíte uvedomiť že sa to nedá vopred cenníkovo naceniť. Ďalším dôležitým faktorom je určite vaša, alebo teda pacientova diagnóza. Sami si všetky tieto faktory určite uvedomujete a podľa vlastných skúseností z vášho vlastného života viete, že napríklad ceny prenájmu priestorov sú v každom meste iné!

Ak máte záujem o veľkoobchodné ceny, neváhajte nás kontaktovať. Sme vám k dispozícii. Ceny ostatných našich produktov nájdete priamo v konkrétnom článku alebo videu.

Obchodné podmienky pri kúpe a objednávke pijavíc lekárskych s platnosťou od 1.1.2020.

1. Pre uplatnenie úplnej záruky pri kúpe živočícha podľa obchodného zákona je podmienka kúpy pijavíc len osobne. Pri zasielaní pijavíc prostredníctvom prepravnej spoločnosti je možné len na vlastnú žiadosť a bez záruky dodržania prepravných časov. ( a to do 24h)

Zásielky do Českej republiky môžu trvať 48h až 56h.

2. Príjmanie objednávok – objednávky prijímame počas celého dňa v hociktorý deň, mailom, sms, či prostredníctvom FB. Realizácia objednávky prebieha len v pondelok a alebo utorok nasledujúceho týždňa. Výnimočne a po dohode, ak to naše podmienky spĺňajú je možne zaslanie zásielok aj v stredu. Vo štvrtok a piatok, a tesne pred sviatkami zásielky neposielame.

Prepravnú spoločnosť vyberáme my, len po dohode a zvážení, je možné dohodnúť inú prepravnú spoločnosť.

3. Prevziatie zásielky – objednávateľ pijavíc lekárskych je povinný prevziať, či vyzdvihnúť zásielku z miesta prevzatia najneskôr do dvoch hodín od času doručenia na vybrane miesto alebo vyzdvihnutia od kuriéra, tento čas je vidno aj na prístupných internetových stránkach na sledovanie zásielok danej spoločnosti.

Objednávateľ je povinný sledovať stav svojej zásielky prostredníctvom internetového portálu na sledovanie zásielok a zabezpečiť si vyzdvihnutie zásielky. Preto nedoručenie mailu či sms-ky z danej spoločnosti včas nie je akceptované.

4. Teplotné podmienky – Ideálne vonkajšie teplotné podmienky sú od mínus 5 stupňov Celzia do plus 20  stupňov Celzia. Mimo týchto teplôt posielame zásielky v núdzovom režime, a to špeciálne balené bez možnosti poslania kuriérom. ( aby ich nevozil niekoľko hodín v aute). Posielanie zásielky mimo týchto teplôt je na vlastnú zodpovednosť objednávateľa.

Pri teplote nad 30stupňov Celzia posielame len na žiadosť objednávateľa a bez záruky. (neodporúčame).

5. Spôsob balenia – pijavice sú balene v polystyréne, uložené v plastovej fľaši s vodnými guličkami, niekedy pri fľaši môže byť chladiaca hmota v plastikovom vrecku, ktorá sa pri preprave môže vysypať a potiecť.

V prípade odoslania objednávky na pijavice lekárske automaticky súhlasíte s obchodnými podmienkami a s prevzatím osobnej zodpovednosti za pijavice a ich včasne prevzatie.

Zdieľajte tento článok na vašej obľúbenej platforme.