Mám 42 rokov. Mám profesiu v zdravotníctve už dlho. Keď že je to pre človeka prostredie plné rôznych mikróbov ktoré vás ohrozujú aj ja som dostala darček v podobe pľúcnych chlamýdií a mykoplaziem. Dlho som pátrala čo sa deje. Zrazu sa mi horšie dýchalo a stále som mala pocit že sa nemôžem plne nadýchnuť. Okrem toho ma celú tu dobu sprevádzal vlhký kašeľ.

Po absolvovaní dvojtýždňovej antibiotickej terapie som sa konečne cítila lepšie a však nie na dlho. Tieto potvorky sa dokážu zacystiť a takto prežívajú čakajúc na svoju príležitosť kedy zas môžu v plnej sile udrieť. A to sa aj stalo akonáhle bolo vlhkejšie a dlho pršalo moje problémy sa vrátili. Hľadala som a aj som vyskúšala aj rôzne formy alternatívnej liečby. Nie všetky mi pomohli a chcem sa s vami podeliť o skúsenosť s Živa Bakteriál. V týchto pohnutých časoch plných vírusov som siahla po ňom a na moje prekvapenie už do pol hodiny od jeho užitia som cítila výraznú úľavu hlavne čo sa týka dýchania. Aj môj vlhký kašeľ sa začal ustupovať bola som veľmi príjemne prekvapená.

Užívala som ho na začiatku 2 až 3 kapsuly denne *(ráno, večer a na noc) 7 dni potom som znížila dávku na 2 (ráno a večer) 1 mesiac keďže mi bolo lepšie. A na odporúčanie terapeuta do doby 3 mesiacov až pol roka užívam 1 denne.

Som veľmi spokojná a preto som sa s vami chcela o svoju skúsenosť podeliť a s čistím svedomím ho odporučiť aj ostatným, ktorí bojujú s podobnými problémami . Ďakujem