Živa Cievy | Hemoroidy (zlatá žila)

Ahojte, rada by som vám povedala svoju skúsenosť s produktom Živa Cievy v súvislosti s hemoroidom (zlatá žila), hlavne v štádiu keď ma trápila akútna bolesť.

Som mama troch krásnych detí a myslím, že nielen mamičky po pôrode, ale aj mnoho mužov má takýto problém (hemoroidy alebo ľudovo povedané zlatá žila). Skoro všetci poznáme a máme skúsenosť s rôznymi masťami, čípkami a samozrejme aj robením sedavých kúpeľov, kde môžme použiť dubovú kôru alebo esenciálne oleje ?. To všetko je fajn a nemôžem poprieť, že to nepomáha. Avšak mojou skúsenosťou bolo, že liečba týmto spôsobom bola zdĺhavá a málo účinná. Povedzme si na rovinu, komu sa chce ešte po únavnom dni robiť večer sedavý kúpeľ ?.

Hemoroidy (zlatá žila) je veľmi ošemetná téma a nie každý sa pochváli že má takýto problém. Až keď je to kritické a od bolesti sa nám nedá ani sedieť, ani uľaviť vtedy naozaj vyhľadáme pomoc. Ja som mala šťastie a dostala som sa k produktu Živa Cievy, čo bola pre mňa super skúsenosť. Keď ma trápila akútna bolesť, užívala som 2 až 3-krát jednu kapsulu. Po ústupe bolesti som znížila dávku na 2-kapsulky denne a po ústupe opuchu som ostala už len na jednej kapsule. Popri tom so používala riedené esenciálne oleje (bylinkové oleje – myrha, smil riedené 1:1) špeciálne na tento problém. Nanášala som si ho na postihnuté miesto 5-krát denne. Bola som veľmi prekvapená keď už do 24 hodín výrazne ustúpila bolestivosť aj opuchu. Účinok bol takmer bleskový.

A keďže mám takúto skvelú pozitívnu skúsenosť, môžem produkt Živa Cievy len odporúčať. Som rada, že som sa s vami mohla podeliť a dúfam, že pomôže aj vám?.