Toto video je nahrané práve pre tých našich zákazníkov, ktorí majú opakujúce sa otázky:

Ako správne používať molekulárny vodík v kapsliach a čo to vlastne molekulárny vodík je?

Na túto otázku dostanete odpoveď aj krátkom videu. Je to vodík v štádiu vzniku, práve vo fáze svojho zrodu. Jedná sa o čistú molekulu vodíka, ktorá v danom mieste a čase vznikla a má voľný elektrón, preto má schopnosť spájať sa s inými látkami. V prípade ľudského tela prevažne s látkami, ktoré sú telu škodlivé. Vzniká tak tekutina, ktorú naše telo prostredníctvom vylučovacích orgánov odvádza z tela von.

Unikátnosť molekuly vodíka spočíva v jeho veľkosti, je tak malá, že dokáže bez akýchkoľvek zábran preniknúť do všetkých častí tela, vrátane kostí, kĺbov a tkanív až na bunečnej úrovni, kde môže splniť svoj účel. Molekulárny vodík je 860 – krát účinnejší, ako koenzým Q10 a 170 – krát účinnejší, ako vitamín C. Jeho najväčšou výhodou je, že pôsobí, ako selektívny antioxidant, ktorý dokáže likvidovať škodlivé voľné radikály priamo vo vnútri bunky.

Pôsobí ako protizápalový činiteľ, vplýva na procesy hojenia, a tým aj zrýchlenej regenerácie tkanív. Základné vlastnosti molekulárneho vodíka: má vplyv na ph organizmu,  pôsobí ako antioxidant, odburáva kyselinu mliečnu aj kyselinu močovú, hydratuje bunky… Je viac diagnóz, pri ktorých má molekulárny vodík výborné výsledky. Pre zaujímavosť vyberáme: diabetes mellitus II.. typu, autoimunitné choroby (alergie, atopický ekzém, roztrúsená skleróza), crohnova choroba, psoriáza, dna, pomáha regulovať krvný tlak.

AKO ZÁKAZNÍK

Chcete lepšiu cenu?

Získajte najlepšiu cenu! Zaregistrujte sa.

REGISTRUJTE SA TU

AKO NÁŠ OBCHODNÝ PARTNER

VOC pre registrovaného partnera

Poďme robiť biznis.

REGISTRUJTE SA TU