Skip to main content

Ako správne používať molekulárny vodík v kapsliach a čo to vlastne molekulárny vodík je?

Dozviete sa popis použitia molekulárneho vodíka, ako pracuje aj ako pomáha. Molekulárny vodík je vlastne vodík v štádiu vzniku, práve vo fáze svojho zrodu. Jedná sa o čistú molekulu vodíka, ktorá v danom mieste a čase vznikla a má voľný elektrón, preto má schopnosť spájať sa s inými látkami. V prípade ľudského tela prevažne s látkami, ktoré sú telu škodlivé. Vzniká tak tekutina, ktorú naše telo prostredníctvom vylučovacích orgánov odvádza z tela von.

Popis použitia a najčastejšie otázky

Unikátnosť molekuly vodíka spočíva v jeho veľkosti, je tak malá, že dokáže bez akýchkoľvek zábran preniknúť do všetkých častí tela, vrátane kostí, kĺbov a tkanív až na bunečnej úrovni, kde môže splniť svoj účel. Použitie Molekulárneho vodíka je ľahké a bezpečné. Molekulárny vodík je 860 – krát účinnejší, ako koenzým Q10 a 170 – krát účinnejší, ako vitamín C. Jeho najväčšou výhodou je, že pôsobí, ako selektívny antioxidant, ktorý dokáže likvidovať škodlivé voľné radikály priamo vo vnútri bunky.

Pôsobí ako protizápalový činiteľ, vplýva na procesy hojenia, a tým aj zrýchlenej regenerácie tkanív. Základné vlastnosti molekulárneho vodíka: má vplyv na ph organizmu,  pôsobí ako antioxidant, odburáva kyselinu mliečnu aj kyselinu močovú, hydratuje bunky… Je viac diagnóz, pri ktorých má molekulárny vodík výborné výsledky. Pre zaujímavosť vyberáme: diabetes mellitus II.. typu, autoimunitné choroby (alergie, atopický ekzém, roztrúsená skleróza), crohnova choroba, psoriáza, dna, pomáha regulovať krvný tlak.

Spôsob použitia – užitia je rovnaký pre ľudí aj pre zvieratá. Na výber máte užitie kapsuly alebo vysypete kapsulu do vody a po 1 – 2 minútach vypijete, prípadne ju môžte použiť na kúpeľ (1 kapsula = 5 l vody), či do rozprašovača.

AKO ZÁKAZNÍK

Chcete lepšiu cenu?
Získajte najlepšiu cenu! Zaregistrujte sa.

Registrujte sa tu
AKO NÁŚ OBCHODNÝ PARTNER

VOC pre registrovaného partnera.
Poďme robiť biznis.

Registrujte sa tu
KNIHA PIJAVICE LEKÁRSKE

Jediná ucelená publikácia o problematike pijavíc lekárskych.
Objednávajte priamo u nás.

Kúpiť knihu